Valentýn_2015

Milí studenti, obchodní partneři a přátelé jazykové školy Light Point, 

únor je výjimečný měsíc. Spojují se s ním mnohé legendy a zajímavosti. Kromě toho, že únor je posledním zimním měsícem, má také nejméně dnů v roce, je nejchladnějším měsícem v roce, ale je i symbolem lásky. Jazyková škola Light Point myslí na všechny zamilované a nabízí  Valentýnskou slevu ve výši 30% na všechny jazykové kurzy!

JAZYKOVÉ KURZY II. POLOLETÍ

Pokud jste si dali na Nový rok předsevzetí, že se letos pustíte do studia cizího jazyka, tak právě teď, nastal ten správný čas! Druhé pololetí zahajujeme již tento měsíc. Opět jsme pro vás připravili širokou škálu kurzů, od nejžádanější angličtiny až po méně tradiční jazyky jako je japonština, nebo turečtina. Pro studenty, kteří se chtějí seznámit s kulturními zvyklostmi za hranicemi Čr, máme řadu zážitkových kurzů. Vyzkoušejte japonskou kaligrafiicarving, indickou kuchyni nebo japonské cukrovinky se zeleným čajem matcha!

MĚSÍCE JAZYKŮ

Na stránkách jazykové školy se můžete dočíst spoustu zajímavostí o jazycích z celého světa, o kulturních odlišnostech, zvycích a tradicích, jak se žije Čechům za hranicemi, tipy a rady kam a proč vycestovat. V lednu jsme vám zprostředkovaně předali zážitky Lucky, která vycestovala za studiem angličtiny s JŠ Light Point do Velké Británie. V únoru se můžete těšit na Valentýnské kuriozity se světa. Máme před sebou měsíc lásky, tak si ho užijte a slavte s námi!

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

knihy

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina

Jazyková škola Light Point, s.r.o

Kde nás také najdete:

•  Facebook : jazyková škola  Light Point , sro  Hocus a Lotus

•  Google+ : jazyková škola  Light Point , sro  Hocus a Lotus

•  Skype : lightpointcz