slider_jazyky

Milí studenti, obchodní partneři a přátelé jazykové školy Light Point, 

předem všeho vám děkujeme za vaši celoroční přízeň a těšíme se, že společně strávíme další rok, plný vzdělávání a nových zážitků. I v roce 2015 vám dokážeme, že učení není vždy mučení, ale může být zábavné a ve společnosti lidí, kteří svoji práci berou jako koníčka.

POOHLÉDNĚME SE ZPĚT

V průběhu loňského roku jsme se soustředili nejen na vzdělávání široké veřejnosti, ale i na další vzdělávání pedagogických pracovníků. Díky řadě akreditovaných kurzů, které nabízíme je kvalita poskytovaných služeb na prvním místě.

V roce 2014 se jazyková škola rozrostla o nové franchisové pobočky, které se věnují výuce dětí dle metodiky The adventures of Hocus and Lotus. Od září 2014 se tak můžete setkat s dinokroky Hocusem a Lotuskou i v jazykové škole Love English (Brno), Marcela Bročková (Brno), AJPRO (Praha).

Mezi nejnavštěvovanější kurzy jazykové školy Light Point za rok 2014 se kromě kurzů anglického jazyka pro děti od 1,5 roku do 10 let – The adventures of Hocus and Lotus stal zážitkový kurz SUSHI, který již nabízíme čtyři roky. Jsme rádi, že s námi trávíte čas i mimo školní lavice 🙂

VIZE DO NOVÉHO ROKU

V roce 2015 chceme být jedničkou mezi jazykovými školami v České republice, zviditelnit výhody v podnikání formou franchisové spolupráce a i nadále pracovat na zkvalitňování poskytovaných služeb. Tak jako doposud budeme sledovat trendy ve vzdělávacím sektoru a připravovat pro vás kurzy, které vás posunou blíže k vámi vytyčenému cíli!

Na co se můžete těšit? Tak především na další akreditované jazykové kurzy, nové franchisové pobočky v Praze a Břeclavě, zážitkové kurzy a více už neprozradíme 🙂

MĚSÍCE JAZYKŮ

Na stránkách jazykové školy se můžete dočíst spoustu zajímavostí o jazycích z celého světa, o kulturních odlišnostech, zvycích a tradicích, jak se žije Čechům za hranicemi, tipy a rady kam a proč vycestovat. V prosinci jsme vás seznámili s vánočními tradicemi ve světě. Leden věnujeme studiu v zahraničí. Pevně věříme, že zážitky naší studentky Lucie, která strávila ve Velké Británii celkem 3 měsíce, vás budou motivovat k dalšímu studiu, ať už v ČR nebo za hranicemi.

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

knihy

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz