Chcete vycestovat a aplikovat doposud nabyté znalosti angličtiny?

Nejste si jisti KAM a NA JAK DLOUHO?

Studium v zahraničí je vždy skvělým způsobem jak se naučit rychle používat cizí jazyk v každodenním běžném životě, odposlouchat si přízvuk a seznámit se blíže s mentalitou místních obyvatel. Ne každý z nás má dobrodružného ducha a vydá se do zahraničí bez předem připraveného plánu a určitého cíle. Pro každého z nás můžou být kritéria různá. Někomu postačí pár týdnů v zahraniční jazykové škole, jiní upřednostní dlouhodobý pobyt s pracovní příležitostí.

kam za angličtinou

Společně se podíváme na možnosti, které na vás čekají v případě, že se vydáte na jazykový kurz do Velké Británie. Proč zrovna Velká Británie? Především pro její dostupnost a bezvízový styk.

Začátkem léta jsme se vydali do Velké Británie, abychom pro Vás našli tu nejlepší školu s širokou nabídkou kurzů pro děti i dospělé.

kings_colleges_skolaZaujala nás jazyková škola Kings Colleges, která byla založena v roce 1957 a v průběhu mnoha let, si získala velkou oblíbenost u řady zahraničních studentů.
První z poboček byla otevřena v Bournemouth, město které se nachází na jihu Velké Británie. V roce 1966 Kings Colleges otevřeli svoji druhou pobočku a to na okraji Londýna v Beckenham a následně i třetí pobočku v Oxfordu.
Cílem Kings je poskytnout studentům z celého světa všeobecné i odborné znalosti anglického jazyka v anglofonním prostředí. Podpořit ambice studentů, rozšířit jejich dosavadní jazykové znalosti a aplikovat jazyk do života.

Kings Colleges zajišťuje hned několik výukových programů:

  • intenzivní kurzy angličtiny
  • přípravné kurz k jazykovým zkouškám
  • kurzy všeobecné angličtiny
  • kurzy obchodní angličtiny
Kurzy probíhají po celý rok a proto můžete vycestovat opravdu kdykoliv. Délku kurzu si můžete zvolit dle vlastních možností. Nejkratší kurz je v délce 1 týdne. Čím více týdnů si objednáte, tím výhodnější cenu za výuku zaplatíte.

Před vycestováním se nemusíte obávat, že neseženete krátkodobé ubytování po dobu studia a nebo, že utratíte nekřesťanskou sumu za hotel v Londýně. Jazyková škola Kings Colleges kromě výukového programu také nabízí několik ubytovacích zařízení. Můžete volit mezi homestay – ubytování v rodině, student residence – studentské koleje, student apartmen – apartmány pro studenty. Společně s ubytováním si můžete předem objednat i stravování.

Jak naložit s volným časem? Škola nabízí řadu mimoškolních aktivit. Každý den máte možnost se zapojit do tématicky zaměřeného programu – sportovní aktivity, výlety, návštěva divadla, taneční kurz apod. Mimoškolní program je ideálním způsobem jak se seznámit s ostatními studenty ve škole a poznat jejich kulturní zvyky.

Přínos studia v zahraničí:

  • osvojíte si anglický jazyk
  • poznáte jinou kulturu
  • získáte schopnosti nezbytné k uplatnění se v multikulturním prostředí
  • poznáte nové lidi z celého světa

 

Chcete vycestovat? Poradíme Vám jakou školu, kurz a typ ubytování zvolit!

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zajistíme veškeré potřebné informace týkající se vhodného výukového programu a veškeré formality spojené s cestou.