Velikonoce

Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point, 

počasí nám přeje, sluníčko svítí a tak se můžeme těšit na krásné dubnové dny a velikonoční svátky. Japonská zahrada v jazykové škole Light Point se pomalu probírá ze zimního spánku, japonské javory nám rozkvétají, tak se už moc těšíme na zahájení výuky venku na čerstvém vzduchu.

Březnový měsíc byl pro jazykovou školu Light Point velmi úspěšný. Díky usilovné práci celého týmu, jsme obdrželi od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy akreditace na 5 světových jazyků, 16 výukových programů. Více se dočtete na našich webových stránkách. Tímto, ale naše usilovná práce nekončí! Chystáme další výukové programy k akreditaci.

V dubnu se můžete těšit na zážitkové workshopy SUSHI, CARVING, KALIGRAFIE a NEDĚLNÍ SIESTA. Pokud jste se ještě nepřihlásili, doporučujeme včasnou registraci! I pro děti máme připravené aktivity na duben. Velikonoční program bude probíhat již tento víkend v Černovicích v MC Rolnička a velikonoční prázdniny mohou děti strávit s dinokroky. Více o dětských aktivitách na stránkách www.hocus-lotus.cz

LETNÍ JAZYKOVÉ KURZY

Připravili jsme pro vás bohatou nabídku kurzů na letní prázdniny. Můžete si vybrat týdenní intenzivní studium nebo celoprázdninové kurzy, které budou probíhat ve venkovních prostorách jazykové školy ve večerních hodinách. Pro ty z vás, kteří se rozhodnou zapsat do kurzu do 31.5.2014 jsme připravili zvýhodněné ceny! Kompletní nabídku kurzů naleznete na našich stránkách!

Léto můžete také strávit v partnerských jazykových školách v zahraničí. Rádi vám zprostředkujeme letní intenzivní kurzy ve Velké Británii, na Maltě nebo v Japonsku. Stačí si jen vybrat. Cenovou kalkulaci zašleme na vyžádání.

MĚSÍCE JAZYKŮ

Na stránkách jazykové školy se můžete dočíst spoustu zajímavostí o jazycích z celého světa, o kulturních odlišnostech, zvycích a tradicích, jak se žije Čechům za hranicemi, tipy a rady kam a proč vycestovat. V březnu jste se dozvěděli zajímavosti o Finsku a v březnu, se můžete těšit na Austrálii!

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

V červnu jsme obdrželi novou zásilku učebnic japonštiny. Stačí si jen vybrat 🙂

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

 

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz