slider_lingua_show

Milí studenti, obchodní partneři a přátelé jazykové školy Light Point, 

nejkratší a nejchladnější měsíc letošního roku máme za sebou, teď už se můžeme těšit jen na blížící se jaro! Jazyková škola Light Point se chystá v březnu na dva významné veletrhy, které budou probíhat v Brně a Praze. Brněnský veletrh PRO DÍTĚ je zaměřen na rodiny s dětmi. Naši maskoti Hocus s Lotuskou si připravili v rámci doprovodného programu ukázkové hodiny a soutěže pro děti. Naopak pražský veletrh LINGUA SHOW a JOBS EXPO se zaměřuje na jazykově zaměřenou širokou veřejnost a profesionály, kteří hledají uplatnění ve svém oboru podnikání. Rádi vás přivítáme na našem stánku!

JAZYKOVÉ KURZY II. POLOLETÍ

Druhé pololetí jsme zahájili v polovině února. Pokud máte zájem, můžete se do vámi zvoleného kurzu přijít podívat a dodatečně se přihlásit na základě osobní zkušenosti. Vybírat můžete z široké škály kurzů, od nejžádanější angličtiny až po méně tradiční jazyky jako je japonština, nebo turečtina. Pro studenty, kteří se chtějí seznámit s kulturními zvyklostmi za hranicemi ČR, máme řadu zážitkových kurzů. Vyzkoušejte japonskou kaligrafiicarving, indickou kuchyni nebo japonské cukrovinky se zeleným čajem – MATCHA a WAGASHI.

JAZYKOVÁ ŠKOLA ROZŠIŘUJE SVÉ POBOČKY PO CELÉ ČR

Pokud máte ve svém okolí jazykově nadané přátele, kteří mají na prvním místě touhu trávit čas s dětmi, rádi je přijmeme do naše ho týmu. Více se můžete dočíst na našich stránkách v novinkách. Školení se blíží! Nejbližší termín je v květnu 2015.

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

knihy

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit