LP_slider_christmas_2014

Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point, 

Vánoce jsou již na dosah! První adventní víkend je za námi, městské části a obchodní centra jsou vánočně vyzdobena, vánoční koledy nás doprovází na cestách. Jazyková škola Light Point se vydala s Hocusem a Lotuskou do Technického muzea v Brně za dětmi, se kterými jsme společně seznámili s vánočními tradicemi v ČR i zahraničí. Více o programu Od adventu do Tří králů se dozvíte na našem webu pro děti.

V listopadu jsme pro vás připravili řadu jazykových kurzů, které budou zahájeny v druhé polovině školního roku 2015/2016. Pokud si nevíte rady s volbou jazykového kurzu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám s výběrem poradíme. Můžete potěšit i vaše blízké a obdarovat je dárkovým poukazem.

Na našich stránkách naleznete celou sérii zážitkových kurzů, které potěší vaše nejbližší. Stačí si jen objednat dárkový poukaz. Volit můžete z kulinářských kurzů (sushi, obentó, indická kuchyně, izraelská kuchyně), kreativních kurzů (kanzashi, květinová siesta, kaligrafie) a vzdělávacích kurzů (jazyková animace, Manga v japonštině). Nově nabízíme jako jediní v ČR mongolskou kaligrafii!

V prosinci se jazyková škola zúčastní Mikulášského jarmarku v Černovicích, který pořádá Černovické sdruženív sobotu 5.12. od 9:00 – 14:00 hod. Pokud nemáte na sobotní dopoledne žádné plány, přijďte společně s dětmi strávit dopoledne s námi. Na jarmarku si můžete pořídit vánoční dekoraci, drobné dárečky a současně i stylové školní doplňky od společnosti BAGME.

VÝUKOVÉ MATERIÁLY & ŠKOLNÍ STYLOVÉ DOPLŇKY

knihy

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

Také jsme pro vás připravili nabídku od společnosti BAGME, bez které se ve škole neobejdete 🙂 Ručně šité pouzdra, obaly na brýle a přívěsky najdete v galerii na našich FB stránkách: Light Point

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz