Projekty, na kterých se podílí jazyková škola Light Point, jsou vždy zaměřeny na děti a mládež. Mezi takové patří i projekt NOVÉ GENERACE, který je smysluplný a pro naši mladou společnost nezbytný.

Osobně se setkávám s mladými lidmi denně nejen v prostorách jazykové školy a uvědomuji si, jak mnozí z nich postrádají smysl pro zodpovědnost a mnohdy i základní hodnoty života.
Pevně věřím, že projekty NOVÉ GENERACE jsou skvělým způsobem jak oslovit „novou generaci“ mladých lidí, kteří jednou převezmou naši štafetu.
 
Nová Generace je křesťanská studentská organizace, která pracuje na školách v České republice. Sdružuje studenty z celého mezidenominačního spektra na úrovni národní i mezinárodní.

 

Pro mnoho mladých křesťanů jsou život s Bohem a život ve škole dva úplně oddělené světy. Většina z nich ví, že by měli být solí a světlem pro lidi okolo nich, ale mnozí nepovažují svoji školu nebo Univerzitu za místo kde by měli žít svůj křesťanský život. Věříme, že Bůh chce tuto věc změnit! To je důvod, proč je tady projekt Nová Generace! Aby pomáhala, podporovala a inspirovala studenty k přinesení evangelia Ježíše Krista do škol a Univerzit tak, aby zvěstování evangelia bylo pozitivním přínosem pro každou školu.

Magazin NGProtože dnešní mládež je plná očekávání a připravena čerpat nové informace, vytvořila pro ně Nová Generace 1.vydání časopisu „Magazín NG“, při jejímž čtení se seznámí s prací Nové Generace, možnostmi jak se stát součástí smysluplného projektu, zamyslet se nad hodnotami svého života a vytvořit skupinku NG ve škole.

Vydání časopisu Nová Generace je první publikací a její vydání je plánováno na leden 2013. Distribuce časopisu bude zajištěna po celé ČR do škol, kde jsou již zástupci NG, ale i do škol, kde ještě o NG neslyšeli!

 

Obracíme se na vás proto s dotazem a zároveň prosbou, zda byste byli ochotni tuto prospěšnou akci finančně podpořit.

Jak se můžete i vy zapojit do tohoto projektu?

  • jednotlivci
Projekt Nové Generace můžete podpořit finančními prostředky, které zašlete na číslo účtu: ČSOB: 177522947/0300, variabilní symbol: 20131, poznámka: Magazín NG

 

  • firmy

I Vy můžete pomoci co nejvíce rozšířit tuto výchovnou akci, která učí mládež, jak zodpovědně a smysluplně přistupovat k životu. Díky Magazínu NG můžete demonstrovat svou podporu akce veřejně a podpořit tak dobré jméno Vaší společnosti, navíc  – jako bonus – důstojně prezentovat svou práci a nabídku Vaší firmy. Ceník prezentace naleznete ZDE.

Podporu lze dát do nákladů jako reklamu, protože nabízíme prezentaci společnosti formou celobarevné vizitky. Úroveň dalších přispěvatelů garantujeme. Pokud ovšem někdo chce akci podpořit, ale nechce propagaci, může nabídnout pouze dar dle vlastního uvážení. Stejně si tedy podporu může dát do nákladů. 

Předem děkujeme za vaši podporu a těšíme se na další společnou spolupráci!

Vaše jazyková škola Light Point

Generální partner projektu „Magazín NG“