Blíží se vánoční svátky a s tím i honba za dárky. Nic neudělá větší radost než dárek navíc, který se hodí pro každého.

 

Dárkový poukaz

Nejlepší dárek je takový, ze kterého se budou vaši blízcí těšit delší dobu. Mluví již dlouho o tom, že by se rádi zdokonalili v angličtině nebo se chtěli naučit nový cizí jazyk, ale zatím se k tomu neodhodlali? Vyhrajte dárkový poukaz v hodnotě 1.000 Kč na libovolný kurz pořádaný jazykovou školou Light Point a věnujte ho svým nejbližším. Dárkový poukaz můžete uplatnit na jazykové i kulinářské kurzy. Nevíte, jaký kurz by byl pro vaše blízké nejvhodnější? Nevadí, volba je na nich!

 

SOUTĚŽ o nejlepší fotografii s vánoční tématikou ze světa

Cestujete rádi? Už jste někdy strávili Vánoce v zahraničí? Podělte se s námi o fotografie z vánočních svátků za hranicemi České repubiky a příběhy, které se k tomu váží. Nejlepší fotografie bude odměněna dárkovým poukazem v hodnotě 1.000Kč!

První cenu získá ten, kdo nahraje fotografii na našich FB stránkách do alba SOUTĚŽ o nejlepší fotografii s vánoční tématikou ze světa a obdrží nejvíce „lajků“. Nahrávejte pouze fotografie, které jsou spojené s vánočními svátky, ostatní fotografie budou odstraněni. K fotografii vždy uveďte krátký původ.

Pravidla soutěže:

  • Obrázky přijímáme od 10.11.2012 do 12.12.2012. Vítěz bude vyhlášen do 13.12.2012.
  • Snímky musí být nahrány na FB stránkách JŠ Light Point ve výše uvedeném albu s krátkým popiskem.
  • Obrázky mohou být fotografie  JPG formátu.
  • Každý může do soutěže přihlásit až 5 snímků.
Těšíme se na vaše fotografie!
JŠ Light Point

PS: Pokud nevyhrajete, nesmutněte. Dárkový poukaz v hodnotě 500,-, 1000,-, 2000,- můžete zakoupit v jazykové škol Light Point po celý rok!