Padesátikoruna pro Matěje! Pomozte i vy pravidelným či jednorázovým darem rodině, která již pátým rokem doufá v zázračné uzdravení svého syna Matýska.

Proč se s vámi sdílíme na toto téma? Jazyková škola Light Point sídlí v Brně – Černovicích odkud pochází i Matýsek. Ještě před pár lety to byl zdravý kluk, který si hrál s ostatními dětmi v parku a užíval si dětství. V roce 2010 Matýsek podstoupil operaci krčních mandlí, kterou mají mnozí z nás již za sebou bez komplikací a následků. Matýskovi však tato operace proměnila život. Jak uvádějí rodiče na svých webových stránkách www.promateje.cz jejich život se obrátil naruby. Od 1.5.2010 je Matýsek v komatu a rodina se musí srovnat nejen se zdravotním stavem svého syna, ale i s náklady, které tato péče vyžaduje. Jakou péči Matýsek potřebuje a jaké náklady jsou s tím spojené se můžete dočíst ZDE.

Jazyková škola Light Point věnuje většinu svého úsilí právě dětem a jejich rozvoji především po jazykové stránce. V Černovicích si metodiku The adventures of Hocus and Lotus, která se zaměřuje na výuku dětí od 1,5 roku zamilovalo spousta dětí a věříme, že přijde den, kdy i Matýsek bude moct s námi opět skotačit.

Matýska budeme podporovat měsíčním příspěvkem ve výši 500 Kč a věříme, že i vy se připojíte a ulehčíte obtížné období rodičům materiálním či finančním příspěvkem.

Předem děkujeme za rodiče i Matýska,

Veronika Ivakina, BA

ředitelka jazykové školy

matýsek 50