Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point,

květnové počasí je sice aprílové, ale my se tím nenecháme odradit. Druhý květnový víkend se společně vypravíme na festival mangy a anime. ANIMEFEST bude probíhat tak jako v loňském roce na BVV a oslaví své 10. narozeniny, tak se máte na co těšit! Jazyková škola Light Point pro vás připravila 10% slevy na všechny kurzy zakoupené v rámci ANIMEFEST! Mimo jiné budete se mít možnost zdarma zúčastnit kaligrafických workshopů, které budou probíhat v úterý odpoledne a v neděli po obědě.

V době konání ANIMEFESTu Vám Velvyslanectví Japonska v České republice spolu s Knihovnou Jiřího Mahena, Kavárnou Kunštátská Trojka a Japonským centrem Brno přináší program představující japonskou kulturu v centru města. Všichni jsou srdečně zváni! Vstup zdarma.

POZVÁNKA NA KVĚTNOVÉ KURZY

akreditované školení lektorů

11.5. – 12.5. + 1.6.-2.6.2013

Akreditované školení lektorů jazyků „The adventures of Hocus and Lotus“. Školení, které vás připraví na novou kariéru lektora/ ky jazyků pro děti od batolat! Staňte se i vy magickou učitelkou.

 

kaligrafický workshop

18.5.2013

Kaligrafický workshop je ideální způsob jak strávit příjemné odpoledne ve společnosti Yuko a naučit se tajemství japonské kaligrafie. Při pěkném počasí se můžete těšit na japonskou zahrádku 🙂

 

Obentó

25.5.2013

Kurz SUSHI pro pokročilé OBENTÓ je novinkou v naší nabídce kulinářských kurzů. Naučíte se nové techniky jako připravit japonské tradiční pokrmy a elegantně je vložit do obědové krabičky.

 

LÉTO SE BLÍŽÍ!

Nenechte si ujít nabídku LETNÍCH KURZŮ a přihlaste sebe a vaše děti do jazykových kurzů, které probíhají venku v japonské zahradě pod vedením zahraničních i českých lektorů. Můžete se těšit na jazykové příměstské tábory pro děti od 3 let a jazykové kurzy angličtiny, turečtiny, ruštiny a japonštiny! Letní kurzy se pomalu ale jistě plní, nepropásněte svoji šanci 🙂

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA. Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

 

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz