Stojíte před otázkou: „Kam po maturitě“? Jakou školu nebo obor zvolit? Nenechte své rozhodnutí na poslední chvíli!

Na brněnském výstavišti proběhl již 19.ročník pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS. Tento významný veletrh je určen všem, kteří hledají více informací o jednotlivých univerzitách a jazykových školách. Veletrhu se zúčastnilo 201 vystavovatelů z 240 fakult. Bylo z čeho vybírat! Volit jste mohli nejen z řad českých škol, ale i zahraničních. Dorazili dokonce i zástupci ze školy ze Singapuru!

Gaudeamus

Bohatý program po celou dobu veletrhu přilákal denně až 10.000 návštěvníků! Přednášky vystavujících škol probíhaly v přednáškových sálech, které byly umístěny ve stejném pavilonu jako vystavovatelé. Doprovodný program „Věda pro život“, „Pojďme si hrát s technikou“ a „Tailor-Made study abroad“ byl zaměřen na pomoc studentům při výběru následného studia.

Pojďme si hrát s technikou Jobs.cz EF

V průběhu veletrhu proběhl 4. ročník soutěže o nejlepší expozici. Do soutěže se přihlásilo 20 vystavovatelů a jejich hlavními kritiky byli sami studenti. Mezi hlavní kritéria patřila schopnost informovat studenty o nabídce školy a výukových programech, umístění a forma prezentace školy a celkový dojem. A kdo byl považován za nejvíc „IN“? Čestné první místo získalo České vysoké učení technické v Praze, následovala Univerzita Palackého v Olomouci a Masarykova Univerzita. Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme, že se postarali o příjemnou atmosféru v průběhu veletrhu.

Ostrava Brno Brno

Veletrhu se zúčastnila i jazyková škola Light Point. Jako již tradičně jsme naši prezentaci pojali velmi osobitě a to v japonském stylu. Kromě usměvavé geiši, jste mohli shlédnout umění kaligrafie, které předváděla lektorka japonštiny a kaligrafie, Yuko. Návštěvníci si mohli od nás odnést tričko s japonským znakem a sladkost z Japonska, kterou poskytl KOISHI shop. Vřele doporučujeme všem příznivcům japonské kultury, zahraničních delikates a dárkových předmětů navštívit obchod osobně nebo na webových stránkách. Rádi bychom také poděkovali společnosti BESTPARKETT, která dodala bambusovou podlahu na náš stánek.

Přejeme vám mnoho úspěchů při výběru další vzdělávací instituce a těšíme se na vás v jednom z kurzů, které poskytuje jazyková škola Light Point!