Jazyková škola Brno – Light Point s.r.o.

Business VikaJazyková škola Light Point, s.r.o. Brno zajišťuje firemní jazykové kurzy „šité na míru“ dle požadavků našich klientů. Výuka jazyků pro firemní klientelu vždy začíná a končí jazykovým auditem, který vyhodnotí jazykovou úroveň studenta. Jazykový audit probíhá v písemné i ústní podobě, jeho nedílnou součástí je motivační dotazník. Jazykový audit a výuka probíhá v souladu s metodikou jazykové školy Light Point, s.r.o. Brno.

Firemní jazykové kurzy poskytujeme pod vedením kvalifikovaných českých lektorů i rodilých mluvčích v různých jazykových variantách.

Výuka jazyků pro firmy – varianty jazykových kombinací:

  • čeština, slovenština, polština,
  • ruština, ukrajinština, turečtina, maďarština, srbština
  • angličtina, němčina, francouzština, bulharština, rumunština
  • italština, španělština, portugalština, řečtina, japonština, arabština

Nezáleží na tom, zda-li se pohybujete v odvětví průmyslu, obchodu či zemědělství. Jazyková škola Light Point, s.r.o. Brno se přizpůsobí všem typům odvětví, ve kterých vaše firma působí. Kalkulace jazykových firemních kurzů pro vás bude připravena na základě konkrétní poptávky tak, aby plně vyhovovala všem vašim požadavkům.
Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu a napište nám vaše požadavky. Najdeme pro vás nejvhodnější řešení tak, aby firemní výuka jazyků byla pro vaše zaměstnance přínosná, stejně jako pro celou firmu.

Jazykový audit

Light Point, s.r.o vám zajistí jazykový audit dle vašich potřeb:

  • Na místě: přijedeme do vaší společnosti a zajistíme jazykový audit.
  • Na dálku: Vaši zaměstnanci se přihlásí do naší virtuální učebny. Hlavní výhodou je, že nepotřebujete prostory ke konání auditu a vaši zaměstnanci se mohou zúčastnit auditu jednotlivě v různých časech.

Naše audity jsou v souladu se Společným evropským referenčním rámcem a skládají se z písemné a konverzační části. Audity se většinou pořádají na začátku a na konci školního roku, v případě potřeby i v polovině roku. Tímto způsobem si může klient v průběhu roku sám vyhodnotit své výsledky a pokrok. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Zakázkové kurzy

Light Point, s.r.o. nabízí následující zakázkové kurzy:

  • Mezinárodní obchod vás může postavit před mnoho výzev. Výzvy nespočívají jen v jazykových znalostech, ale také na kulturních odlišnostech a zvycích. Light Point, s.r.o. vám nabízí kurzy, které jsou vytvořeny tak, abyste se seznámili s obchodními zvyky a způsobem, jak jednat se zahraničními obchodními partnery. Připravili jsme vzorovou nabídku pro firmy obchodující s Ruskem, podívejte se na vzorovou nabídku, kterou jsme vytvořili pro klienty obchodující s Ruskem.
  • „Teambuilding“ nebo-li tvorba a rozvoj zaměstnaneckého týmu je jednou ze zážitkových aktivit, která motivuje zaměstnance a utváří pozitivní vztahy na pracovišti. Light Point, s.r.o. vám zajistí teambuilding ve vámi zvoleném jazyce, vylepší vztahy na pracovišti a zefektivní komunikaci v obchodním jazyce, který je pro váš obchod nezbytný.
  • Intenzivní jazykové kurzy, které vám napomohou zvládnout a překonat jazykovou bariéru v krátkém časovém termínu. Klasickým příkladem je týdenní intenzivní jazykový kurz v rozsahu 40–50 vyučovacích hodin zaměřený na vámi specifikovanou oblast. Kurz se zakládá na ověřené metodě, která má skvělé výsledky. Pokud se tedy chystáte do zahraničí na důležité jednání, nebo plánujete přesídlení do zahraniční pobočky, doporučujeme vám intenzivní studium k dosažení co nejlepších výsledků.

Rádi vám zpracujeme nabídku odpovídající vašim potřebám. V případě zájmu nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Top