Jak překvapit svoji drahou polovičku a přitom se neopakovat? Připravili jsme vám pro inspiraci pár tipů, jak potěšit své blízké. Valentýn 2017 plný zážitků 🙂

Jazyková škola Light Point nabízí svým studentům výuku cizích jazyků nejen tradiční formou výuky, ale i pomocí zážitkových kurzů. Jak jistě všichni znáte z vlastní zkušenosti, nejlépe se člověk učí pomocí osobního prožitku. Nabízíme tak našim studentům 2 v 1! Naučíte se cizí jazyk a prožijete nezapomenutelný den.

Stačí si vybrat jeden ze zážitkových kurzů:

  • SUSHI WORKSHOP – v kurzu sushi se naučíte připravit hosomaki a futomaki, temaki…dozvíte se jak připravit sushi rýži, jaké suroviny zakoupit a hlavně kde. Kurz je veden v jazyce japonském/ anglickém/ českém.
  • KALIGRAFICKÝ WORKSHOP – japonský krasopis nebo cesta psaní je jedním z populárních kurzů, který vás vytrhne z každodenního shonu. Naučíte se oprostit od všedního shonu a relaxovat. Kurz je veden v jazyce japonském/ anglickém/ českém.
  • FOOD CARVING – vyřezávání do ovoce a zeleniny se stalo populárním odvětvím pro kuchaře i širokou veřejnost. Vaše příští rodinná oslava bude svým vzhledem připomínat asijské stoly zdobené pro císaře. Kurz je veden v jazyce českém/ anglickém.

Pokud si nejste jisti, stačí objednat dárkový poukaz a vaše Valentýnka si vybere sama 🙂

Přejeme vám krásný a zamilovaný únorový měsíc!

Vaše jazyková škola Light Point Brno