Letní jazykové kurzy v zahradě pod korunami japonských javorů každoročně přiláká řadu studentů do jazykové školy Light Point. Léto 2017 bude opět nabyté jazykovými kurzy pro malé i velké lingvisty!

Letni kurzy kaligrafie Letni jazykove kurzy

Akreditovaná jazyková škola Light Point má mnoho předností, mezi které rozhodně patří kvalifikovaní čeští a zahraniční lektoři a krásné venkovní prostory. Studium během letních prázdnin je tak pro každého studenta nejen obohacující po jazykové stránce, ale i kulturním zážitkem.

Letní jazykové kurzy probíhají za hezkého počasí v japonské zahradě v Brně – Černovicích.

Zájemci o letní jazykové kurzy mohou volit z kurzů týdenních intenzivních, měsíčních a dvouměsíčních. Jazykové kurzy jsou obohaceny o kulturní program dané země. Japonštináři se mohou těšit na hodiny kaligrafie a zakončení kurzu v jedné z japonských restaurací, kde probíhá každoročně slavnostní předání diplomů.

V případě, že vás zaujaly letní příměstské tábory pro děti v angličtině, doporučujeme navštívit naše webové stránky Hocus & Lotus, kde se dozvíte více informací. Příměstské tábory jsou určeny dětem ve věku od 3 do 10 let a jsou vedeny pouze v anglickém jazyce!

Těšíme se na léto s vámi!

Vaše jazyková škola Light Point