Dárky k Valentýnu

Už víte, co koupíte svému miláčkovi na Valentýna? Vaše myšlenky opět jako každý rok směřují k čokoládě, květině, přání či plyšové hračce? Není to už tak trochu klišé? Co takhle něco originálního, neokoukaného a nezapomenutelného? Něco, co zůstane ve Vašem partnerovi již napořád uloženo a nikdo ho o to nepřipraví. Materiálních dárků již bylo dost.  Investujte do vzdělání a překvapte něčím originálním. Jazykové kurzy jsou bezesporu originální, neokoukané a praktické. Tyto dárky k Valentýnu nabízí jazyková škola Brno – Light Point s.r.o.

Jazykové kurzy jako dárky

Radost z toho, že se můžeme naučit něco nového a obohatit sami sebe je k nezaplacení. A právě Vy můžete tento pocit darovat Vašemu Valentýnovi.

Dopřejte své drahé polovičce jazykový kurz, kde může potkat nové přátele nebo individuální výuku jazyků, kdy se lektor přizpůsobí konkrétním potřebám Vašeho partnera.

Pokud váháte nebo netušíte jakým kurzem potěšit nejvíce, nelamte si hlavu a jednoduše zvolte dárkový poukaz v hodnotě od 500,- do 2000,- Kč a nechte výběr na něm/ní. U nás najdete široký výběr výuky jazyků i kulinářských kurzů, takže si vyberou i ti nejnáročnější.

Poznejte společně kulturu země vycházejícího slunce a zúčastněte se našeho kurzu Sushi. Po absolvování si budete moci společně vychutnávat vynikající japonskou kuchyni i ve Vašem domácím prostředí.

Další kurzy

Můžete také využít jedinečné možnosti naučit se umění kaligrafie. Dopřejte si společně nebo jen Vašemu partnerovi netradiční příležitost, jak se odprostit od každodenních starostí, problémů a stresů. Naši kvalifikovaní lektoři Vás zavedou do světa uvolněnosti a relaxace, kde máte možnost k sebevyjádření.

Zkrátka si z lásky navzájem dopřejte absolvovat aktivitu, která naplní Vaši duši krásným pocitem a radostí z toho, že jste se naučili něčemu novému a věnovali čas sami sobě.

Pokud toužíte tento čas strávit společně, přihlaste se taky a získejte společné krásné zážitky, které prohloubí Vaši lásku!

Valentýnská SPECIÁLNÍ nabídka:

DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT v hodnotě od 500,- do 2000,-
Speciální nabídka individuální výuky jazyků formou dárkového certifikátu. Obdarovaný si může vybrat ze 17-ti jazyků a využít jedinečné ceny 250,-/ vyučovací hodina! Standardní cena je 400,-/ vyučovací hodina. Počet dárkových certifikátů na osobu není omezen.

DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT – SUSHI/ INDICKÁ KUCHYNĚ
Při zakoupení dárkového certifikátu do kurzu INDICKÉ KUCHYNĚ ušetříte 200,-! Využijte této nabídky do 14.2.2012 a obdarujte své blízké. NOVĚ nabízíme i soukromé SUSHI párty na vámi zvoleném místě pro max. 10 osob. Překvapte své blízké a objednejte jim netradiční narozeninovou oslavu!