10.výročí jazykové školy

Mnozí z Vás se mne ptají, odkud se vzal a co vlastně znamená název Light Point. Pokud budeme vycházet pouze z doslovného překladu, odpověď je snadná „Světlý bod“. Ale co má světlý bod společného s aktivitami společnosti Light Point?
Hlavním cílem společnosti je uspokojit požadavky našich klientů a naplnit jejich očekávání. Děláme vše proto, abychom se stali tím „světlým bodem“ ve vašem životě, usnadnili Vám vaši práci a ušetřili čas, kterého má v dnešní době každý z nás tak málo.

Na cestách po světě jsem si uvědomila, jak těžké je být v zahraničí bez jazykových znalostí, bez přátel a znalosti kultury dané země. Proto jsem se rozhodla věnovat svůj čas nejen cizincům žijícím v České republice formou podpory v začátcích při běžných každodenních aktivitách, ale také přiblížit nás Čechy k ostatním národům. Z této myšlenky vzešla společnost Light Point, která se z počátku více věnovala agenturní činnosti v oblasti turistického ruchu a postupem času si našla své místo v poskytování jazykových služeb nejen formou výuky jazyků, ale také například organizací aktivit spojených s kulturami různých zemí.

Čím se tedy zabýváme?
Jsme multilingvální profesionální společnost, která zajišťuje kvalitní služby v oblasti vzdělávání a realitní činnosti. Služby zajišťujeme nejen pro česky mluvící klientelu, ale i pro cizince žijící na území České republiky a v zahraničí.

Jazyková škola Light Point
Hlavním pilířem společnosti je výuka jazyků a nabídka souvisejících kurzů pro individuální zájemce a skupiny a to zejména:

 • Pomaturitní kurzy se statusem studenta – AJ, JP, RJ
 • Individuální výuka jazyků – 17-ti jazyků
 • Jazykové kurzy Hocus a Lotus pro děti
 • Jazykové kurzy pro veřejnost
 • Firemní jazykové kurzy a teambuilding
 • Překladatelské a tlumočnické služby
 • Pomoc cizincům s alokací 
 • Kulinářské kurzy se zaměřením na národní specifika
 • Kurzy japonské kaligrafie

The Adventures of Hocus a Lotus je naším novým a velmi úspěšným projektem
Inovativní jazykové kurzy Hocus a Lotus jsou určeny těm nejmenším a to dětem od 6 měsíců. Věnujeme se nejen dětem, ale i rodičům, které seznámíme s důležitostí bilingvnismu a aplikace cizího jazyka do jejich života. Staňte se multilingvální rodinou a zapojte se do našich kurzů!

 • Jazykové kurzy pro batolata
 • Hocus a Lotus pro děti od 1,5 – 3 roky
 • Hocus a Lotus pro předškoláky
 • Hocus a Lotus pro školáky

Diskuzní fórum
Diskuzní fórum Vám usnadní kontakt s lektory a maminkami, které mají společné zájmy, jako jsou cizí jazyky, bilingvismus a volnočasové aktivity pro děti. Mimo jiné zde naleznete spoustu zajímavých odkazů na pořádané akce, poradíme Vám kde a jak co nakoupit pro vaše ratolesti a mnohem více! Náplň fóra je i na Vás, buďte kreativní a spojte se s ostatními 🙂

Realitní kancelář Light Point
Zajišťování pronájmů bytových i nebytových prostor pro naše obchodní partnery, studenty a zahraniční klienty se stalo součástí naší činnosti a proto jsem se rozhodla rozšířit aktivity společnosti Light Point i o tyto služby.

Realitní kancelář je připravena pro Vás zajistit koupi nebo prodej nemovitosti, dlouhodobý pronájem či krátkodobé ubytování v České republice. Mimo jiné také zajišťujeme krátkodobé pronájmy reprezentativních prostor. Chcete si pronajmout prostory TMB nebo jiného lukrativního objektu? Neváhejte se na nás obrátit!

Chcete s námi oslavit kulaté výročí? Navštivte nás v jazykové škole dne 17.5.2012 na den otevřených dveří a nebo si objednejte kurz a využijte 10% slevu!

Těšíme se na Vás!

Veronika Ivakina
Ředitelka a zakladatelka společnosti Light Point