Kurz SUSHI Brno

Kurz SUSHI je určen všem milovníkům japonské kuchyně. V kurzu se pod vedením lektorky naučíte nejen správnou techniku přípravy tohoto pokrmu, ale dozvíte se i vše o nejlepších surovinách a místech, kde je zakoupit. Ve spolupráci s lektorkou velice rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Chutné, krásné a netradiční! Takové pocity prožijete, když si připravíte vlastní maki-sushi v rámci kurzu SUSHI. Pod vedením lektorky se naučíte nejen správnou techniku přípravy tohoto pokrmu, ale dozvíte se i vše o nejlepších surovinách a místech v Brně, kde je zakoupit. Lekce probíhají v japonské zahradě pod korunami japonských javorů (dle počasí). Co více může navodit japonskou atmosféru? Snad už jen to, že si popřejeme v japonštině „dobrou chuť“ –  頂きます (itadakimasu).

Kurz SUSHI je nejpopulárnějším kurzem a je vždy plně obsazen, proto doporučujeme včasnou rezervaci.

Přihlaste se ještě dnes

Změnu objednaného termínu je nezbytné nahlásit nejpozději 14 dní předem!

Pozdější změna termínu bude akceptována při úhradě poplatku ve výši  400Kč bez DPH.

Nadcházející kurzy SUSHI

Pobočka: Light Point,s.r.o.

Kurz SUSHI

1997
Místo výuky: Light Point
Termín kurzu od: 16.11.2024
do: 16.11.2024
Den: SO
Čas od: 15:00
do: 18:00
Úroveň: Pro začátečníky
Kurz SUSHI je určen nejen pro příznivce japonské kultury, ale pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet něco nového. Lekce bude probíhat v japonské zahradě pod korunami japonských javorů v sídle jazykové školy (dle počasí). V kurzu se pod vedením lektorky naučíte nejen správnou techniku přípravy tohoto pokrmu, ale dozvíte se i vše o nejlepších surovinách a místech, kde je zakoupit. Ve spolupráci s lektorkou velice rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Cena zahrnuje suroviny na přípravu SUSHI, občerstvení v průběhu kurzu, výukové materiály a diplom o účasti v kurzu!
Objednat kurz
Volná místa: 6