celebrate_akreditace

Uplynuly již dva roky od získání první akreditace MŠMT ČR. V té době, jsme viděli velký nedostatek v nabídce jazykových kurzů pro děti. Proto se naše aktivity zaměřily právě na tuto oblast vzdělávání. Poté co jsme provedli průzkum v oblasti metodik výuky cizích jazyků pro děti již od batolat, jsme měli jasno. Bezkonkurenčně zvítězila metodika výuky The adventures of Hocus and Lotus, která se opírá o narativní (vyprávěcí) formát, zaujme studenta a udrží si jeho pozornost díky své kontinuitě a obsahu. Dle ohlasu ze strany studentů a rodičů víme, že volba byla správná. Metodika sklízí úspěch nejen v mateřských školách a mateřských centrech, ale i u dětí na základních školách. Další výhodou této metodiky je, že je zpracována hned v 5 světových jazycích – angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština. Akreditace můžete shlédnout ZDE.

Dnes se můžeme radovat z dalších akreditací, které potěší především studenty z řad dospělých studentů, pedagogických pracovníků. Akreditační komise MŠMT vystavila jazykové škole Light Point akreditaci (v rámci DVPP) na 5 světových jazyků. Jedná se o jazyky – angličtina, němčina, francouzština, ruština a japonština. Akreditace byly uděleny jazykové škole Light Point pro jazykové úrovně – úplný začátečník, začátečník, mírně pokročilý, středně pokročilý, pokročilý. Zaměřili jsme se na jazyky, které považujeme nejen za stěžejní, ale i oblíbené mezi studenty jazykové školy Light Point. Akreditace můžete zhlédnout ZDE.

Těší nás váš zájem o studium jazyků. Jako poděkování vám nabízíme výuku v jazykové škole, která na prvním místě dbá na kvalitu poskytovaných služeb.

Vaše jazyková škola Light Point!
Za celý lektorský tým vám přeji mnoho studijních úspěchů,
Veronika Ivakina
Ředitelka jazykové školy

Poslední článek na téma Akreditace MŠMT ČR zde dne 11.5.2015 k přečtení ZDE.