Setkání fanoušků japonského animovaného filmu ANIME a japonského komiksu MANGA se uskuteční třetí květnový víkend v Brně. Jazyková škola Light Point pro vás zajistí kaligrafický workshop!

Animefest 2017

Nezapomeňte si udělat registraci na ANIMEFEST co nejdříve, protože zájem je každým rokem větší! Již v tuto chvíli se připravuje program a proto máte jedinečnou příležitost přiložit ruku k dílu a přihlásit se jako přednášející.

I letos se můžete těšit na kvalitní přednášky a workshopy, zábavné soutěže, promítání nových i starších anime, bohatou nabídku módních doplňků a oděvů.

Nezapomeňte navštívit také stánek jazykové školy Light Point, která si pro vás připravila širokou nabídku japonských knih, výukových materiálů a letních jazykových kurzů. Na stánku si také můžete pořídit originální tričko s kaligrafickým nápisem dle vlastní volby, posedět u šálku zeleného čaje a procvičit si své znalosti japonského jazyka. Jako již tradičně bude jazyková škola Light Point zajišťovat kaligrafický workshop v průběhu konání ANIMEFESTu 2017!

animefest 2016animefestanimefest brno 2016

anime 2016

Těšíme se na vás!

Vaše jazyková škola Light Point