Jazyková škola Brno – Light Point s.r.o.

Merry Christmas
Vánoce 2011 s jazykovou školou Light Point!

Vánoce se blíží a je tedy na čase začít přemýšlet o vhodném dárku pro naše blízké. V době, kdy si můžeme dovolit koupit téměř vše, co zrovna chceme nebo potřebujeme, je čím dál tím těžší najít dárek, který skutečně potěší. Podívejte se na webové stránky jazykové školy Light Point a inspirujte se naší vánoční nabídkou!

Nejlepší dárek je takový, ze kterého se budou vaši blízcí těšit delší dobu. Mluví již dlouho o tom, že by se rádi zdokonalili v angličtině nebo se chtěli naučit nový cizí jazyk, ale zatím se k tomu neodhodlali? Zakupte vašim drahým dárkové poukazy na kurzy jazykové školy Light Point! Poukazy nabízíme v hodnotě od 500 do 2000 Kč. Dárkové poukazy se mohou uplatnit na jazykové i kulinářské kurzy. Nevíte, jaký kurz by byl pro vaše blízké nejvhodnější? Nevadí, kupte dárkový poukaz a výběr kurzu přenechejte jim!

Jazyková škola Light Point ve své vánoční nabídce nezapomíná ani na děti. Jak jistě víte, nejlepší investicí je investice do vzdělání. Nedílnou součástí výchovně vzdělávacího procesu jsou cizí jazyky. Podpořte své děti v rozvoji a darujte jim možnost učit se a zdokonalovat v cizím jazyce, který jim otevře bránu do úspěšného života.

Jazyková škola Light Point vyučuje cizí jazyky pro děti podle interaktivní a velmi účinné metodologie Hocus and Lotus, která děti zaujme, zabaví a vypěstuje pozitivní vztah k cizímu jazyku. Investujte do vzdělání vašich dětí a přihlaste je do kurzu vyučovaného podle metodiky Hocus and Lotus.

Jazyková škola Light Point Vám nyní nabízí také učební materiály a pomůcky, díky kterým děti mohou prožívat příběhy hlavních postaviček Hocuse a Lotuse i doma. Udělejte vašim dětem radost a kupte jim výukové pomůcky Hocus a Lotus. Uvidíte, že až vaše ratolest rozbalí pod vánočním stromečkem nádhernou plyšovou hračku Hocuse nebo Lotusky, které zná od nás z jazykové školy Light Point, bude se na výuku těšit ještě víc. Pomocí plyšových hraček děti vstupují do magického světa Hocuse a Lotusky. Hračky se tak stávají významnými motivačními činiteli, které jsou pro rozvoj a pokrok při učení cizích jazyků nezbytnými faktory. Nekupujete tedy pouze hračku, dáváte svým dětem možnost proniknout zábavnou formou do světa cizích jazyků. Podívejte se do naší vánoční nabídky výukových materiálů metodologie Hocus and Lotus a určitě si vyberete!

Vánoční nabídka:

  • DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT v hodnotě od 500,- do 2000,-

Speciální nabídka individuální výuky jazyků formou dárkového certifikátu. Obdarovaný si může vybrat ze 17-ti jazyků a využít jedinečné ceny 250,-/ vyučovací hodina! Standardní cena je 400,-/ vyučovací hodina. Počet dárkových certifikátů na osobu není omezen.

  • DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT – SUSHI

Při zakoupení dárkového certifikátu do kurzu SUSHI ušetříte 200,-! Využijte této nabídky do konce roku 2011 a obdarujte své blízké. NOVĚ nabízíme i soukromé SUSHI párty na vámi zvoleném místě pro max. 10 osob. Překvapte své blízké a objednejte jim netradiční narozeninovou oslavu!

  • HOCUS & LOTUS

Dinokrokové Hocus a Lotus svými příběhy potěší každé dítě. Výukové materiály jsou vhodné pro děti od 2 let. Kromě CD, DVD, Dinobook a trička, můžete děti překvapit NOVINKOU – plyšová hračka Hocus a Lotus.

Kompletní nabídku a ceník výukových materiálů Hocus a Lotus naleznete v sekci „knihovna – Hocus a Lotus materiály na prodej“..

  • UČEBNICE

Nabízíme zahraniční literaturu a učebnice, které na českém trhu neseženete. V případě, že v naší nabídce nenalazenete to co hledáte, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Kompletní nabídku učebnic naleznete v sekci „knihovna – knihy a učebnice na prodej“.

Top